Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapal Światło Wolności o 19:30

Utworzony przez Gość, 13 grudnia 2014 r. o 07:07 Powrót do artykułu
dlaczego Patronat nad tym wydarzeniem objął POstkomunista, bohater afery marszałkowej? czy to nie chichiot historii?
Żeby tylko POstkomuchy,te czerwone komunistyczne świnie dzisiaj czołgów na ulice nie wyprowadzili jak kiedyś,sovieckie bydło francowate,płatne pachołki Moskwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież bardziej od Popiełuszki konfident BOLEK podjudzał i zobacz jak ustawiony,dzieci,wnuki, na sto lat do przodu,tak mu komuchy i sovieci przy okrągłym stole obiecali, miał tylko wszystko wypier dolić i grzecznie władzę na powrót przekazać czyt.oddać.
  pierdolony katolik ze świętym wizerunkiem na klapie, jak ja nienawidze  tych zakłamanych gorliwych katolików  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier***ony katolik ze świętym wizerunkiem na klapie, jak ja nienawidze  tych zakłamanych gorliwych katolików
Je bać konfidenta,jeb ać  to całe czerwone,komunistyczno-konfidenckie bydło,żeby tylko i dzisiaj nie wyprowadzili czołgów na ulicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I właśnie ze względu ,ze prosi o to prezydent "ciepłe kluchy" bez zdania vel komoi to ja mam ta szopke w dalekim powazaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd ! 25 lat minęło "naszej wolności " a nasze państwo cycka się z komuchem Kiszczakiem.Poronione państwo !Biedna ta nasza Polska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...